Motor Yağı
  • Motul 8100 X-Clean Efe 5W30 4 Litre Motor Yağı

Motul 8100 X-Clean Efe 5W30 4 Litre Motor Yağı

Motul
Motul 8100 X-Clean Efe 5W30 4 Litre Motor Yağı
Ürün Piyasa Fiyat:
Ürün Fiyat:
270.00 TL
Havale ile Fiyatı :
270.00 TL
Sepete Ekle
- Ürün Hakkında -

YENİLENEN 8100 X-CLEAN EFE DAHA GÜÇLÜ
Madeni yağ uzmanı Motul, ürün gamına bir yenisini ekledi. 8100 X-clean EFE etiketi ile piyasaya sunulan yeni ürün, son nesil benzinli ve dizel motorların gelişen teknolojileri ile artan ihtiyacını karşılıyor ve yüksek yakıt ekonomisi sağlıyor.

Euro 3,Euro 4 ve Euro 5 emisyon standartlarını karşılayan Motul 8100 X-clean EFE, VW, Mercedes Benz, Opel, BMW ve Fiat’ın en üst seviyedeki onaylarına sahip. Ayrıca ACEA C2 standardının gerektirdiği, enerji tasarrufunda kazanç sağlanması için sürtünmenin etkilerini azaltan özelliği ile yakıt tüketiminde azalmaya sebep oluyor.

Dizel Partikül Filtresi (DPF) ve Seçici Katalitik İndirgeme (SCR) sistemleri ile uyumlu olan 8100 X-clean EFE, emisyon azaltıcı sistemin performansını korumasını sağlıyor ve doğaya daha az zararlı gaz salınımına yardımcı oluyor. Emisyon azaltıcı sistemlerindeki yanlış ürün kullanımından kaynaklı yüksek maliyet gerektiren hasarların önüne geçen 8100 X-clean EFE tüketicinin cebini de korumuş oluyor.

Motul, OEM onaylarına sahip bu yeni yağı ile pazardaki yerini güçlendirdi. Türkiye’de 16 distribütörü ile hizmet veren Motul, araç sahiplerinin ihtiyacına yönelik ürünleri ile tüketicilerin yanında olmaya devam ediyor.

 
Havale / EFT :

270.00 TL

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 

- İlgili Ürünler -


banner
Genç Odası
banner
Bahçe Mobilyaları
banner
Oturma Odası
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır