Motosiklet Yağları
  • Motul Zincir temizleme 400 ml ( C2 )

Motul Zincir temizleme 400 ml ( C2 )

Motul
Motul Zincir Yağı gerek off-road gerekse şehir içi kullanıma uygun olarak her türden zincirin (O-RING, X-RING, Z-RING) ömrünü uzatmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ürünün başlıca özellikleri: Uygulandığı alanda sürtünmeyi azaltır. Buna bağlı olarak aracın yaşadığı güç kaybını minimize eder ve performansı arttırır. Düzenli olarak kullanıldığı takdirde zincir ömrünü uzattığı yapılan testlerle kanıtlanmıştır. İçeriğinde kullanılan son teknoloji ürünü kimyasallar zinciri su ve pasa karşı korur.
Ürün Piyasa Fiyat:
102.00 TL
Ürün Fiyat:
90.00 TL
Havale ile Fiyatı :
90.00 TL
Sepete Ekle
- Ürün Hakkında -
  • Ürünün O-halkalar üzerinde bir etkisi yoktur.
  • Zincir yüzeyinde kullanıma bağlı olarak eskiden oluşmuş olan kir, pas gibi araç performansını etkileyen sorunları gidermek için içeriğinde çözücü maddeler yer alır.

 

Kullanım Şekli ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Motul zincir yağının kullanımı son derece basittir. Spreyin üzerinde yer alan açıklamaları zincir yağını kullanmadan önce dikkatlice okumak bu ürünün arzu edilen etkiyi göstermesine yardımcı olur. Kullanmadan önce Motul zincir yağını iyice çalkalamak beklenilen etkiyi göstermesine yardımcı olur.

  • Bu ürünü iç zincirin tamamına güvenle uygulayabilirsiniz.
  • Ürünün içinde renklendirici kimyasallar kullanıldığı için uygulandığı bölgede renk değişimi oluşur. Bu sayede zincir yağını hangi bölgeye uygulamanız gerektiğini anlamanız kolaylaşır.
  • Zincire uygulandıktan 5 dakika sonra yüzeye yapışarak zincirin yüzeyinde oluşan kir, pas gibi zararlı maddeleri içeriğinde bulunan kimyasal çözücüler yardımıyla söker.
  • Motul zincir yağı ürününü uygulamadan önce ambalajdan çıkan ürün prospektüsü ve kullanım talimatlarını harfiyen yerine getirmek yağın beklenilen sonucu göstermesini sağlar.
Havale / EFT :

90.00 TL

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 

- İlgili Ürünler -


banner
Genç Odası
banner
Bahçe Mobilyaları
banner
Oturma Odası
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır