Motor Yağı
  • Mobil 1 10W-60 4lt Benzinli Dizel LPG Motor Yağı

Mobil 1 10W-60 4lt Benzinli Dizel LPG Motor Yağı

Mobil
Mobil 1 10W-60 4lt Benzinli Dizel LPG Motor Yağı ( Üretim Yılı : 2018 ) Gelişmiş motor yağı üstün özellikleri ile motor için en iyi korumayı sağlıyor. Tam sentetik motor yağı motoru kullanımdan kaynaklı tortulardan arındırıyor. Motorun kullanımdan kaynaklı fazla ısısının atılmasını sağlıyor. Benzinli, dizel ve LPG ile çalışan tüm motorlara tam uyum sağlıyor. Mobil motor yağı motorların yağ yakmasını engelleyerek tasarruf sağlıyor. Özel yapısı sayesinde aşınma ve aşırı ısınmayı engelliyor.
Ürün Piyasa Fiyat:
Ürün Fiyat:
370.00 TL
Havale ile Fiyatı :
370.00 TL
Sepete Ekle
- Ürün Hakkında -

Üstün kaliteye sahip motor yağı zorlu hava şartlarında dahi araç için gereken maksimum korumayı sağlıyor. Kilometresi yüksek olan yorgun araçlarda dahi özel formülü sayesinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Gerekli viskozite şartlarını tam sağlayan motor yağı, kullanıldığı araçlarda motoru temiz tutarak verimini artırıyor. Sürekli yağ değiştirme ihtiyacı olmadan uzun süre kullanım sağlıyor. Eğer sizin de aradığınız motor için yüksek koruma sağlayan bir yağ ise, Mobil 1 10W-60 4lt benzinli dizel LPG motor yağı tam size göre.

Mobil Motor Yağının Teknik Detayları

  • Yağ tipi: Tam sentetik motor yağı
  • Yüksek viskozite sınıfı
  • Motor için maksimum
  • SAE sınıfı: 10W-60
  • Ağırlık: 4 litre

Motor Yağlarında Lider Marka: Mobil 1 Mobil Yağları

Mobil 1 markası ürettiği farklı motor yağ ürünleri ile kullanıcıların tercihi olmaya devam ediyor. Yağ endüstrisinde Avrupa’nın ACEA standartlarını karşılayan marka, ürettiği yağlarla motorun ve araçların ömrünü uzatıyor. Kullanıcılarından tam puan alan marka, her geçen gün geliştirdiği motor yağları ile sektördeki yerini koruyor.


Ürün Tanımı
Mobil 1, üstün performansımızı ve korumayı sunan dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markasıdır. Mobil 1 10W-60 Gelişmiş Tam Sentetik Motor Yağı, 150.000 km'yi dahi aşan eski araçların özel ihtiyaçları için formüle edilmiştir. Mobil 1 10W-60, yüksek viskoziteli motor yağı gerektiren yüksek performanslı ve motor sporları uygulamaları için de uygundur.

Özellikleri ve Potansiyel Faydaları
Mobil 1 10W - 60 Gelişmiş Tam Sentetik Motor Yağı, hassas bir şekilde dengelenmiş bir bileşen katık sistemi ile desteklenen ultra yüksek performanslı sentetik baz yağlardan oluşan özel bir karışım ile formüle edilmiştir. Mobil 1 10W-60, aracınızın uzun ömürlü olması amacıyla, kilometresi yüksek motorlarda uzun süreli koruma sağlamaya yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. • Yağ kaçaklarını önlemeye yardımcı olmak için ekstra conta besleyiciler içerir
• İstisnai temizlik sağlar ve mevcut tortuları temizler
• Eski motorlarda ekstra koruma için üstün/mükemmel yağ filmi kalınlığı
• Eski motorların yağın yakmasını azaltmaya yardımcı olmak için yüksek viskozite
• Aşınmış motorları korumaya yardımcı olmak amacıyla daha fazla aşınma önleyici katık maddeleri
• Mükemmel tam kapsamlı aşınma koruması için yüksek performanslı baz yağlar

Havale / EFT :

370.00 TL

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 

- İlgili Ürünler -


banner
Genç Odası
banner
Bahçe Mobilyaları
banner
Oturma Odası
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır